Stół i 6 krzeseł

Przedstawione zestawy to przykłady rozwiązań stołu i sześciu krzeseł. Istnieje dowolność w dobieraniu modeli krzeseł, ich liczby, typu i koloru tkaniny obiciowej, modelu stołu, rodzaju blatu, jego wymiaru oraz wybarwienia drewna.

Bezpłatna dostawa do Wrocławia

Stoły, krzesła i inne meble z naszej oferty dostarczamy bezpłatnie do Wrocławia i innych miast i miasteczek Dolnego Śląska (patrz: mapka); pozostałe rejony Polski - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Stół 6 krzeseł orzech R11 Stół 6 krzeseł orzech R11
Cena: 1 280,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół 6 krzeseł wenge R14 Stół 6 krzeseł wenge R14
Cena: 1 280,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół i 6 krzeseł białych R16 Stół i 6 krzeseł białych R16
Cena: 2 160,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół i 6 krzeseł komplet R13 Stół i 6 krzeseł komplet R13
Cena: 1 280,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół i 6 krzeseł orzech R20 Stół i 6 krzeseł orzech R20
Cena: 1 880,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół prostokąt 6 krzeseł R15 Stół prostokąt 6 krzeseł R15
Cena: 1 580,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół rozkładany 6 krzeseł R12 Stół rozkładany 6 krzeseł R12
Cena: 1 280,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół sonoma i 6 krzeseł R18 Stół sonoma i 6 krzeseł R18
Cena: 1 940,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wiele spośród prezentowanych na naszej stronie mebli, jak: krzesła, stoły, ławy, narożniki kuchenne, czy kuchnie - możesz obejrzeć przed zakupem we Wrocławiu, Legnicy, Dzierżoniowie, Lubinie, Ząbkowicach i innych miastach Dolnego Śląska po wcześniejszym telefonie 602-264-136. Chociaż meble z naszej oferty są dostępne praktycznie od ręki (z wyjątkiem tych na zamówienie), nie jesteśmy w stanie zabierać ze sobą całego asortymentu (przykładowo szafa przesuwna, łóżko piętrowe czy meble młodzieżowe nie należą do najmniejszych - gabarytowo). Mimo to w przypadku wyżej wymienionych oraz komód, witryn, szaf i innych posiadamy do wglądu próbniki tkanin, wybarwień drewna, przykłady płyt laminowanych i naturalnych. Podobnie jak stół, krzesło czy ławę, możesz je przed zakupem obejrzeć i zamówić to co Cię interesuje, a meble przywieziemy na następny tydzień pod Twój dom.

Chcemy również dodać, że zdjęcia poszczególnych mebli są w możliwie najlepszej rozdzielczości. Po najechaniu na zdjęcie i powiększeniu go, możesz też zapisać je na swoim lokalnym dysku komputera i powiększyć jeszcze bardziej w przeglądarce zdjęć. Wygląd prezentowanych na zdjęciach mebli w niczym nie odbiega od ich realnych odpowiedników.
Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów i nurtuje Cię jakieś pytanie dotyczące niego - dzwoń, pisz lub spotkaj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl