Stoły i krzesła Wrocław

Aby kupić stół z krzesłami wystarczy wejść tu i tu, wybrać kilka krzeseł i do tego stół. My jednak postanowiliśmy przygotować dla Ciebie kilka gotowych rozwiązań. Znajdziesz tu więc przykłady kompletów: stół + 4, 6, 8 lub 12 krzeseł. Wiele z nich możesz zobaczyć przed zakupem we Wrocławiu i w Legnicy (Kontakt). Każdy z zestawów można dopasować indywidualnie, a więc taki zestaw 36 (stół i 12 krzeseł) można zamówić w konfiguracji stół i 4 krzesła. Więcej o stołach i krzesłach z naszej oferty, które składają się na te rozwiązania znajdziesz w kategoriach "Krzesła" i "Stoły", natomiast po wejściu na podstronę przykładowego kompletu uzyskasz wszelkie informacje o nim samym. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się coś więcej, zadzwoń lub wyślij maila. AW Meble - stoły i krzesła Wrocław.

Komplety nowoczesne, stylowe i klasyczne

Stół i krzesła dostarczymy bezpłatnie do Wrocławia, Świdnicy, Bielawy, Lubina i innych miast (patrz mapa) - pod Twój dom.

Wiele spośród prezentowanych na naszej stronie mebli, jak: krzesła, stoły, ławy, narożniki kuchenne, czy kuchnie - możesz obejrzeć przed zakupem we Wrocławiu, Legnicy, Dzierżoniowie, Lubinie, Ząbkowicach i innych miastach Dolnego Śląska po wcześniejszym telefonie 602-264-136. Chociaż meble z naszej oferty są dostępne praktycznie od ręki (z wyjątkiem tych na zamówienie), nie jesteśmy w stanie zabierać ze sobą całego asortymentu (przykładowo szafa przesuwna, łóżko piętrowe czy meble młodzieżowe nie należą do najmniejszych - gabarytowo). Mimo to w przypadku wyżej wymienionych oraz komód, witryn, szaf i innych posiadamy do wglądu próbniki tkanin, wybarwień drewna, przykłady płyt laminowanych i naturalnych. Podobnie jak stół, krzesło czy ławę, możesz je przed zakupem obejrzeć i zamówić to co Cię interesuje, a meble przywieziemy na następny tydzień pod Twój dom.

Chcemy również dodać, że zdjęcia poszczególnych mebli są w możliwie najlepszej rozdzielczości. Po najechaniu na zdjęcie i powiększeniu go, możesz też zapisać je na swoim lokalnym dysku komputera i powiększyć jeszcze bardziej w przeglądarce zdjęć. Wygląd prezentowanych na zdjęciach mebli w niczym nie odbiega od ich realnych odpowiedników.
Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów i nurtuje Cię jakieś pytanie dotyczące niego - dzwoń, pisz lub spotkaj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl