Opcje przeglądania

Narożniki kuchenne Wrocław

Alternatywą dla stołu i krzeseł do jadalni (zobacz) są narożniki kuchenne. Wykonane są one z drewna sosnowego. Każdy komplet składa się ze stołu, dwóch taboretów i dwóch ławek narożnika (z narożnikiem). Poza narożnikiem NK3 (całkowicie drewnianym), pozostałe są tapicerowane (po wejściu na podstronę narożnika znajdziesz tam przykładowe tkaniny - możliwe też ekoskóry). Narożniki można wykonać na dowolny kolor... i wymiar. Pod ławkami narożników znajdują się przestrzenie, do których można coś schować. Jeśli nie chcesz stołu na czterech nogach, ale podoba Ci się narożnik NK1, to możesz skompletować go ze stołem z NK2, lub w ogóle nie kupować stołu czy taboretów. Sam narożnik jest 200 zł tańszy od kompletu.

Meble kuchenne, stoły i taborety

Oraz wszystkie pozostałe meble z naszej oferty, dowozimy bezpłatnie do Chojnowa, Bielawy, Otmuchowa, Paczkowa, Legnicy, Wrocławia, Lubina i innych miast (mapka).

Wiele spośród prezentowanych na naszej stronie mebli, jak: krzesła, stoły, ławy, narożniki kuchenne, czy kuchnie - możesz obejrzeć przed zakupem we Wrocławiu, Legnicy, Dzierżoniowie, Lubinie, Ząbkowicach i innych miastach Dolnego Śląska po wcześniejszym telefonie 602-264-136. Chociaż meble z naszej oferty są dostępne praktycznie od ręki (z wyjątkiem tych na zamówienie), nie jesteśmy w stanie zabierać ze sobą całego asortymentu (przykładowo szafa przesuwna, łóżko piętrowe czy meble młodzieżowe nie należą do najmniejszych - gabarytowo). Mimo to w przypadku wyżej wymienionych oraz komód, witryn, szaf i innych posiadamy do wglądu próbniki tkanin, wybarwień drewna, przykłady płyt laminowanych i naturalnych. Podobnie jak stół, krzesło czy ławę, możesz je przed zakupem obejrzeć i zamówić to co Cię interesuje, a meble przywieziemy na następny tydzień pod Twój dom.

Chcemy również dodać, że zdjęcia poszczególnych mebli są w możliwie najlepszej rozdzielczości. Po najechaniu na zdjęcie i powiększeniu go, możesz też zapisać je na swoim lokalnym dysku komputera i powiększyć jeszcze bardziej w przeglądarce zdjęć. Wygląd prezentowanych na zdjęciach mebli w niczym nie odbiega od ich realnych odpowiedników.
Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów i nurtuje Cię jakieś pytanie dotyczące niego - dzwoń, pisz lub spotkaj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl