Meble stylowe Wrocław Legnica

 

Zaprezentowane poniżej meble stylowe w kolorze czereśni antycznej, orzechu i dębu mlecznego są wycofane z oferty.

Tymczasem, zapraszamy do obejrzenia kolekcji mebli D, w tym: komód, witryn, szaf, kredensu itp. w wybarwieniu dębu i bieli przecieranej.

 


 

Dodano: w kategorii: meble stylowe

Poza meblami (w tym stylowymi - Komody Wrocław, Szafy Wrocław, czy Stoły i krzesła do salonu) które można znaleźć na naszej stronie, oferujemy również meble stylowe z drewnianymi frontami dębowymi.
Są to: kredensy, komody, witryny, szafy, barki, serwantki, gablotki, biblioteczki, sypialnie, szafki nocne, łóżka, toaletki, stoliki RTV, zegary, lustra, skrzynie, stoliki śniadaniowe, biurka, przedpokoje. Wiele spośród nich, jak: komody, witryny, serwantki, zegary, stoliki RTV czy biblioteki oferujemy też w wersji "narożnej"; na wymiar oraz z innymi frontami.
Kolekcje występują w wybarwieniach: czereśnia antyczna, orzech, dąb mleczny, a także wg. powierzonego koloru (na podstawie próbki).

Meble stylowe - detale

Poniżej przykładowe meble stylowe.

Meble w wybarwieniu czereśnia antyczna ze szklanymi uchwytami w kształcie diamentu.
W zamierzeniu projektanta meble mają nawiązywać do klasyki, lat przedwojennych i okresu Młodej Polski.

Krzesła stylowe Wrocław

Krzesła stylowe wykonane z drewna bukowego. Istnieje możliwość zastosowania w siedziskach krzeseł formatki sprężynowej. Krzesło "z prawej" dostępne z oparciem w okleinie modyfikowanej, dębowej lub bukowej. Więcej krzeseł w kategorii Krzesła Wrocław.

Barek stylowy Wrocław

Barek z trzema szufladami i drzwiczkami o wymiarach (wys/szer/gł: 112/160/52 cm).

Komoda stylowa Wrocław

Przykład dwudrzwiowej komody z czterema szufladami o wymiarach (wys/szer/gł: 87/140/52 cm). Komodę można zastosować jako podstawę dla witryny, jak poniżej:

Komoda stylowa z witryną

Zaprezentowano tutaj trzydrzwiową komodę z szufladą, będącą podstawą dla trzydrzwiowej witryny z przeszkleniem. Wymiar całkowity: (wys/szer/gł: 204/160/52 cm).

Komoda narożna z witryną

Kolejny przykład komody z witryną, tym razem w wersji narożnej. Całość (wys/szer/gł: 204/100/56 cm).

Komoda z nadstawką

Komoda może również posłużyć za podstawę dla nadstawki. W tym przypadku czterodrzwiowa komoda z dwoma szufladami o wymiarach (wys/szer/gł: 95/188/58 cm) utrzymuje nadstawkę z dwoma szufladami, dwoma drzwiczkami i lustrem. Wymiary nadstawki: (wys/szer/gł: 58/182/35 cm).

Stylowa narożna serwantka

Narożna serwantka z szufladą i dwoma drzwiczkami. Wymiary mebla: (wys/szer/gł: 147/92/52 cm).

Stolik pod telewizor

Stolik pod telewizor (RTV). Model z jedną szufladą, szerokość: 92, wysokość: 62, głębokość: 52 cm.

Stylowy kredens z komodą

Kredens z czterodrzwiową komodą o dwóch szufladach w jego rogach. Wymiar całości: (wys/szer/gł: 204/188/63 cm). Więcej komód i stolików RTV w kategorii Komody Wrocław.

Stylowy zegar Wrocław

Przykład stylowego zegara z mechanizmem Adler, o wymiarach (wys/szer/gł: 204/83/52 cm).

Meble stylowe na zamówienie.

Czas realizacji 4/5 tygodni od daty jego złożenia. Meble dostarczamy transportem własnym do Wrocławia, Legnicy i innych miast Dolnego Śląska (mapka) gratis.
Odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące mebli stylowych (w tym ich wycenę) uzyskacie Państwo dzwoniąc pod nr 602-264-136.
Zdjęcia całej kolekcji, w tym zdjęcia w lepszej rozdzielczości udostępnimy osobom zainteresowanym, które wyrażą taką chęć poprzez drogę mailową:
mail: awmeble@wp.pl

Wiele spośród prezentowanych na naszej stronie mebli, jak: krzesła, stoły, ławy, narożniki kuchenne, czy kuchnie - możesz obejrzeć przed zakupem we Wrocławiu, Legnicy, Dzierżoniowie, Lubinie, Ząbkowicach i innych miastach Dolnego Śląska po wcześniejszym telefonie 602-264-136. Chociaż meble z naszej oferty są dostępne praktycznie od ręki (z wyjątkiem tych na zamówienie), nie jesteśmy w stanie zabierać ze sobą całego asortymentu (przykładowo szafa przesuwna, łóżko piętrowe czy meble młodzieżowe nie należą do najmniejszych - gabarytowo). Mimo to w przypadku wyżej wymienionych oraz komód, witryn, szaf i innych posiadamy do wglądu próbniki tkanin, wybarwień drewna, przykłady płyt laminowanych i naturalnych. Podobnie jak stół, krzesło czy ławę, możesz je przed zakupem obejrzeć i zamówić to co Cię interesuje, a meble przywieziemy na następny tydzień pod Twój dom.

Chcemy również dodać, że zdjęcia poszczególnych mebli są w możliwie najlepszej rozdzielczości. Po najechaniu na zdjęcie i powiększeniu go, możesz też zapisać je na swoim lokalnym dysku komputera i powiększyć jeszcze bardziej w przeglądarce zdjęć. Wygląd prezentowanych na zdjęciach mebli w niczym nie odbiega od ich realnych odpowiedników.
Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów i nurtuje Cię jakieś pytanie dotyczące niego - dzwoń, pisz lub spotkaj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl