Meble na raty Wrocław

 


 

Obecnie nie pośredniczymy już w sprzedaży ratalnej.
Tak więc, Szanowny Kliencie, jeśli jesteś zainteresowany wzięciem mebli z naszej oferty na raty, musisz samemu udać się do banku.


Obiektywnie patrząc, jest to dla Ciebie nawet korzystniejsze, bo samemu zawsze możesz wynegocjować lepsze warunki udzielenia kredytu etc.

 


 

Dodano: w kategorii: meble na raty

Wszystkie meble z naszej oferty objęte są możliwością sprzedaży ratalnej.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mebli na raty, i chciałbyś abyśmy to my przygotowali dla Ciebie umowę, potrzebnych nam będzie kilka danych.
Przede wszystkim: Twoje dane, źródło dochodu, co chcesz kupić, czy jest wpłata i jaka?, oraz ilość rat, na które chcesz rozłożyć wpłatę za swoje zamówienie. (Nie potrzebujemy skanów dowodu osobistego).

Informacje te możesz nam podać:
- telefonicznie tel. 602-264-136
- mailowo awmeble@wp.pl
- lub wysyłając na powyższy adres, mail z tytułem: Meble na raty Wrocław. W odpowiedzi otrzymasz do wypełnienia formularz.

Sprawdzenie danych nie zajmuje więcej niż 48 godzin, i do tego czasu poinformujemy Cię czy jest zgoda na udzielenie rat. Jeśli jest zgoda, umowa przyjedzie do Ciebie razem z meblami.

Wiele spośród prezentowanych na naszej stronie mebli, jak: krzesła, stoły, ławy, narożniki kuchenne, czy kuchnie - możesz obejrzeć przed zakupem we Wrocławiu, Legnicy, Dzierżoniowie, Lubinie, Ząbkowicach i innych miastach Dolnego Śląska po wcześniejszym telefonie 602-264-136. Chociaż meble z naszej oferty są dostępne praktycznie od ręki (z wyjątkiem tych na zamówienie), nie jesteśmy w stanie zabierać ze sobą całego asortymentu (przykładowo szafa przesuwna, łóżko piętrowe czy meble młodzieżowe nie należą do najmniejszych - gabarytowo). Mimo to w przypadku wyżej wymienionych oraz komód, witryn, szaf i innych posiadamy do wglądu próbniki tkanin, wybarwień drewna, przykłady płyt laminowanych i naturalnych. Podobnie jak stół, krzesło czy ławę, możesz je przed zakupem obejrzeć i zamówić to co Cię interesuje, a meble przywieziemy na następny tydzień pod Twój dom.

Chcemy również dodać, że zdjęcia poszczególnych mebli są w możliwie najlepszej rozdzielczości. Po najechaniu na zdjęcie i powiększeniu go, możesz też zapisać je na swoim lokalnym dysku komputera i powiększyć jeszcze bardziej w przeglądarce zdjęć. Wygląd prezentowanych na zdjęciach mebli w niczym nie odbiega od ich realnych odpowiedników.
Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów i nurtuje Cię jakieś pytanie dotyczące niego - zadzwoń, napisz lub spotkaj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl